فرامرز جمشید پور، سرپرست شهرداری رشت در مراسم معارفه مسعود نصرتی به عنوان شهردار رشت ضمن تسلیت امام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: از اعضای شورای شهر چهارم و پنجم رشت که به بنده اعتماد کردند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه به شورای پنجم رشت به علت انتخاب شهردار خوب رشت تبریک میگویم، اظهار داشت: دکتر نصرتی فردی است که تجربه زیادی دارد و در رشت کسب تجربه نمی کند بلکه تجربیات خود را به حیطه عمل میگذارد.

جمشیدپور با اشاره به اینکه شهرداری رشت بدهکار و مریض است، گفت: این بدهکاری به علت عقب ماندگی های گذشته رشت و فعالیت های وسیع شهرداری رشت است.

وی با اشاره به اینکه همه باید نیروهای خود را روی هم بگذاریم، گفت: اگر همبستگی در استان وجود داشته باشد این مشکلات می تواند حل گردد.

سرپرست سابق شهرداری رشت با اشاره به عدم تحقق بودجه در سال های گذشته، اظهار کرد: باتوجه به عدم تحقق این بودجه ها بدهکاری های شهرداری بیشتر می شود.

جمشیدپور ادامه داد: شهرداری رشت نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی است که ۳۰۰ میلیارد بدهی عمرانی و مابقی بدهی جاری است.

وی درآمد شهرداری رشت از ابتدای سال ۱۷۰ میلیارد دانست و افزود: این عدد نسبت به مدت مشابه بیشتر شده است.

سرپرست سابق شهرداری رشت با ارائه فعالیت های خود در چند ماه حضورش، اظهار داشت: ۲۰ دستگاه اتوبوس در این مدت خریداری شده که در آینده نزدیک به سیستم حمل و نقل رشت اضافه می شود.

وی با اشاره به پروژه های آماده افتتاح در شهر رشت، اظهار کرد: هرپولی از هرجایی میگیریم، می ترسیم به حساب شهرداری واریز کنیم زیرا برخی منتظر هستند حساب ها را ببندند.

جمشیدپور ادامه داد: ۳۵ دستگاه اتوبوس در رشت فعال است و این خیلی بد است زیرا باید در کلانشهر رشت ۱۴۰ اتوبوس فعالیت نمایند.

وی در پایان خواستار کمک به رودخانه های رشت شد و افزود: از همه حلالیت می طلبم.