شهردار اصفهان طی حکمی مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان را به عنوان اولین زنی که در تاریخ مدیریت شهری اصفهان به عنوان مدیر یک منطقه انتخاب می شود، منصوب کرد.

به گزارش خبرکده شهری، قدرت الله نوروزی طی حکمی مهین شکرانی را به عنوان مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان منصوب کرد.

شکرانی که از نیروهای با سابقه شهرداری اصفهان محسوب می شود، پیش از این به عنوان رئیس اداره پیمان حوزه عمران، مدیر هماهنگی عمران مناطق، مسئول تنظیم بودجه عمرانی شهرداری و مناطق و کارشناس مسئول امور قراردادها در شهرداری اصفهان به فعالیت پرداخته است.

وی دانش آموخته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی اصفهان است که در کارنامه کاری خود سوابق ارزنده ای در حوزه شهری و عمرانی شهرداری اصفهان به ثبت رسانده است.

شهردار اصفهان در متن حکم خود خطاب به شهردار منطقه یک آورده است: ‌محرومیت زدایی از سیمای مناطق شهری، توزیع عادلانه خدمات و اعتلای روزافزون جایگاه واقعی شهر اصفهان با حضور مدیرانی میسر است که همتی والا در نیل به اهداف بلند شهرداری، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان داشته باشند. لذا با عنایت به توانمندی، شایستگی و تجارت ارزنده سرکار عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان منصوب می گردید.

‌امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گرفتن از تجارب ارزنده خویش در امور اجرایی و نیز هم اندیشی و همکاری تنگاتنگ و صمیمانه همکاران بتوانید فصل نوینی را در گسترش خدمات زیربنایی در تحقق برنامه های توسعه شهری و اهداف راهبردی شهرداری که متضمن منافع و مصالح عامه مردم است، آغاز نمایید و اسباب پیشرفت، توسعه و تعالی همه جانبه شهر اصفهان را فراهم آورید.منبع:برنا