روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری همدان : عضو و رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان به عنوان نماینده شورای استان همدان در شورای عالی استان ها انتخاب شد.
به گزارش خبرکده شهری، در جلسه انتخابات شورای اسلامی استان همدان که با حضور استاندار همدان برگزار شد، هیأت رئیسه شورا برای مدت یک‌سال و نمایندگان شورای اسلامی استان در شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند.
استاندار همدان در این جلسه با تبریک و تسلیت شهادت جانباز سرافراز «علی خوش لفظ» و آرزوی قبولی تلاش‌های وی در راه جهاد و شهادت، گفت: شوراهای شهر و روستا باید امانتدار امانت مردم باشند.
محمد ناصر نیکبخت با بیان اینکه نمایندگان شوراهای شهر و روستای استان باید در شورای عالی استان‌ها از حق استان دفاع کنند، گفت: نمایندگان استان در شورای عالی استان‌ها باید با شورای استان‌های دیگر برای پیگیری مسائل مشابه درتعامل باشند.
نیکبخت گفت: امیدوارم به گونه‌ای عمل شود تا استان همدان که اولویت آن گردشگری است و بین المللی می‌شود، بتوانداز این مزیت بهره مند شود.
وی خطاب به اعضای شورای اسلامی استان همدان عنوان کرد: در ایجاد شرایطی که شهرداری در اشتغال و تولید اثر گذار باشد، مؤثر باشید.
استاندار همدان با بیان اینکه وظیفه شما فقط نظارت بر ساخت و ساز نیست و باید در مسائل اجتماع، فرهنگی و مسائل شهر زنده که نشاط و محیط زیست آن مهم است نیز نقش مؤثرداشته باشید، گفت: نمایندگان شورای استان باید در شورای عالی استان‌ها مؤثر عمل کنند.
نیکبخت خطاب به اعضای شورای استان تأکید کرد: در شورای حل اختلاف هم مؤثر ورود کنید و نظرات بارز باشد.
وی بابیان اینکه امیدواریم با کمک همه مسؤولان توفیق کسب کنید، گفت: سعی کنید از مدار قانون خارج نشوید تا استان آسیب نبیند.
گفتنی است در این جلسه با آرای اعضای شورای اسلامی استان، غلامی نماینده شهرستان فامنین به عنوان رئیس شورای اسلامی استان همدان و آقایان حمید بادامی نجات و جمال حجتی به عنوان نمایندگان شورای اسلامی استان همدان در شورای عالی استان‌ها برگزیده شدند. همچنین در این رأی گیری شیرمحمدی نماینده شهرستان همدان به عنوان نائب رئیس و حمدا… مرادی نماینده شهرستان اسدآباد به عنوان نماینده شورای حل اختلاف استان انتخاب شدند.
منبع:روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان