به گزارش خبرکده شهری؛محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود:حضور شهرداری قزوین به عنوان نماینده کهن شهر تاریخی قزوین در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران و معرفی شایسته قزوین در حوزه جاذبه های گردشگری مذهبی،طبیعی و تاریخی،معرفی گردشگری نوین در شهر قزوین می تواند سهم بسزایی در مقصد گردشگری شدن شهر قزوین داشته باشد.
وی اظهار کرد:شهرداری قزوین با اجرای بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی هنری با محوریت معرفی ظرفیت های گردشگری مذهبی، طبیعی و تاریخی قزوین،اجرای ورک شاپ های زنده،معرفی مکاتب تعزیه و موسیقی کهن شهر تاریخی قزوین،حضور لیدرهای گردشگری،حضور خان عمو قزوین در غرفه شهرداری قزوین،معرفی سوغات،شیرینی ها و غذاهای سنتی و … به معرفی شایسته استان قزوین خواهد پرداخت.
درافشانی با بیان این مطلب که قزوین جایگاه ویژه ای در جاذبه های گردشگری و صنایع دستی دارد،گفت:شهرداری قزوین به عنوان نماینده کهن شهر تاریخی قزوین با شعار «مقصد قزوین،دروازه بهشت» با بهره گیری از دکور مناسب هویتی به معرفی شایسته شهر قزوین در این نمایشگاه می پردازند.
وی اظهار کرد:۷۰ شرکت خارجی و ??? شرکت داخلی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران توانمندی‌های خود را به معرض نمایش می‌گذارند.
گفتنی است،یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران به مدت ? روز از ? تا ? بهمن ماه از ساعت ? صبح تا ?? در محل نمایشگاه های دائمی تهران میزبان بازدیدکنندگان است.
منبع:روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین