مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از انتقال بازار سیار فعال در بولوار اندیشه قاسم‌آباد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرکده شهری، بهروز کیانی بیان کرد: یکی از اهداف این سازمان ساماندهی دست‌فروشان و مشاغل غیررسمی در جهت ارتقای کیفی و کمی زیبایی بصری است که تاکنون با ایجاد ۲۳ بازار سیار شامل ۱۵روز بازار، ۳ شب ‌بازار و ۵ عصر بازار در نقاط مختلف شهر و ارائه خدمات متنوع فراهم شده ‌است.
وی با اشاره به اینکه مشهد یکی از کلانشهرهای موفق در زمینه ساماندهی مشاغل از جمله مشاغل غیررسمی بوده است، ادامه داد: چهارشنبه بازار واقع در بولوار اندیشه قاسم‌ آباد با ظرفیت ۳۸۵ غرفه از سال ۸۰ راه‌اندازی شده ‌که در طی این ۱۶ سال مورد استقبال شهروندان قرار گرفته ‌است.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد افزود: به دلیل اجرای عملیات ساخت و ساز در محدوده این بازار و به منظور تامین امنیت غرفه‌داران و شهروندان و همچنین با همکاری و تعاملات مناسب صورت گرفته با شهرداری منطقه ۱۰، چهارشنبه ‌بازار همزمان با واگذاری و اختصاص زمین مناسب از سوی شهرداری این منطقه از محل فعلی واقع در بولوار اندیشه به مکان جدید منتقل خواهد شد.
منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس