فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد مقدس از استقرار تیم سیار اهدای خون در شهرداری مشهد برای دریافت خون اهدایی پرسنل و شهروندان در روز ۱۴ بهمن‌ماه جاری خبر داد.
به گزارش خبرکده شهری، حسین حسامی با اعلام این خبر افزود: اهدای خون، تبلور ایثار و همدلی است. در همین راستا با هدف کمک به بیماران نیازمند و ترویج فرهنگ ایثار و اهدای خون، با حضور تیم سیار خون‌گیری در ساختمان شهرداری این مهم انجام می‌پذیرد.
وی با اشاره به اینکه عظمت رویداد با شکوه دهه فجر نه تنها در خاطره نسل انقلاب بلکه در اذهان نسل‌های آینده این کشور نیز خواهد ماند، تصریح کرد: از همکاران گرانقدر شهرداری مشهد دعوت به عمل می‌آید با شرکت در امر خیر خواهانه اهدای خون، علاوه بر سهیم شدن در کمک به بیماران نیازمند، به جمع خیرین اهدا کننده خون بپیوندند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد مقدس اظهار کرد: اهدای خون، اهدای زندگی است و خون سالم نجات‌دهنده زندگی است. سالانه افراد زیادی به خون و فرآورده‌های آن نیاز پیدا می‌کنند که شاید ما هم جزء یکی از این افراد بوده و در آینده بر اثر حادثه یا بیماری، نیازمند دریافت خون شویم.
حسامی تاکید کرد: پس لازم است امروز با پیوستن به صف اهدا کنندگان خون، علاوه بر اجر معنوی و کمک به بیماران، به فکر روزهای سختی که احتمالا ما یا یکی از افراد خانواده‌مان نیازمند این فرآورده حیاتی بشویم نیز باشیم.
شایان ذکر است؛ این اقدام خیر خواهانه، در روز شنبه ۱۴ بهمن ماه جاری از ساعت ۸ الی ۱۴در ساختمان مرکزی شهرداری مشهد مقدس برگزار می‌گردد.
منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس