به گزارش خبرکده شهری؛ محسن اسفندیاری در نشست با رئیس و کارشناسان اداره فناوری اطلاعات شهرداری کلانشهر اراک افزود: روش‌های سنتی که در شهرداری ها برای ارائه خدمات استفاده می شود، باید با فناوری روز تطابق داده شوند و در واقع شهرداری‌ها باید فناوری اطلاعات را برای ارائه خدمات با کیفیت‌تر و آسان‎تر به شهروندان به خدمت بگیرند که انتقال تجارب بین شهرها و تعاملات سازنده از مهمترین اقدامات در این خصوص است.
حسنعلی اصغری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین نیز در این نشست، حرکت به سمت شهر هوشمند را اجتناب ناپذیر دانست و تحقق این مهم را تنها با تدابیر اندیشیده شده در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ممکن دانست.
عسگری، رییس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کلانشهر اراک نیز اقدامات سازمان فاوا شهرداری قزوین را در راستای ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان و ایجاد بستر فناوری اطلاعات در شهر قزوین را ارزنده دانست و شهر قزوین را جزو شهرهای پیشرو در ارایه این خدمات به صورت منسجم در کشور برشمرد.
گفتنی است؛ صبح امروز رئیس و کارشناسان اداره فناوری اطلاعات شهرداری کلانشهر اراک با بازدید از پروژه‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و دیتا سنتر شهرداری قزوین، درباره برخی از پروژه‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
منبع:روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین