به گزارش خبرکده شهری؛ سعید جهانگیری افزود: پروژه نصب تابلوهای محدوده شهری به منظور پیشگیری از تصادفات از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین اجرایی شده است.
وی با اشاره به اینکه نصب تابلوهای محدوده شهری در ۲ مرحله در حال انجام است، عنوان کرد: در مرحله نخست ۸ عدد تابلوی راهنمای مسیر محدوده شهر قزوین در نقاط مختلف شهر نصب شده است.
جهانگیری گفت: این تابلوها در ابتدای آزادراه قزوین-تهران، ابتدای بلوار صنعت، بلوار ابوترابی، تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس، تقاطع نسیم شمال-جاده تاکستان، تقاطع نسیم شمال-جاده رشت، جاده باراجین، چهارراه نسیم شمال و جاده فارسیان نصب شده است.
وی با اشاره به نقش این تابلوها در کاهش بار ترافیکی معابر بیان کرد: نصب این تابلوها در محدوده شهری تأثیر بسزایی در هدایت مسافران و شهروندان داشته و با کاهش بار ترافیکی معابر در کاهش آمار تصادفات هم موثر است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: مرحله نخست این پروژه تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است.
جهانگیری یادآور شد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته انتظار می رود تا پایان سال جاری مرحله دوم این پروژه هم به تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد.
منبع:روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین