مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از برگزاری مسابقات ورزشی تاکسیرانان آقا و خانم مشهدی خبر داد.
به گزارش خبرکده شهری، سید مهدی علوی‌مقدم در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات بیان کرد: یکی از سیاست‌های سازمان تاکسیرانی برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی برای تاکسیرانان است تا این افراد بتوانند کمتر شغلشان آسیب ببینند.
وی افزود: در این راستا دومین دوره مسابقات ورزشی ویژه تاکسیرانان آقا و خانم مشهدی برگزار شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: در این دوره از مسابقات که ماه گذشته برگزار شد، ۴۰۰ نفر از تاکسیرانان ورزشکار خانم و آقا شرکت کردند.
علوی‌مقدم ادامه داد: ورزشکاران تاکسیران آقا در رشته‌های فوتسال، والیبال، آمادگی جسمانی، ورزش‌های باستانی، طناب کشی و دارت و خانم‌های ورزشکار تاکسیران در رشته والیبال با هم به رقابت پرداختند.
وی گفت: در این راستا مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات ورزشی برگزار و در انتها تیم‌های برتر تقدیر شدند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: دومین دوره از مسابقات ورزشی تاکسیرانان مشهدی با مشارکت و همکاری تربیت بدنی شهرداری برگزار شد.
علوی‌مقدم با اشاره به توجه ویژه به سلامت و ورزش تاکسیرانان گفت: در این راستا ۲۰ سالن ورزشی شهرداری برای ورزش تاکسیرانان در اختیار این افراد به خصوص بانوان تاکسیران قرار گرفته است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: سیاست سازمان تاکسیزانی ایجاد بستر حمایتی از تاکسیران است لذا زمینی در پایانه معراج در نظر گرفته شده تا سال آینده شاهده بهره‌برداری از سالن ورزشی شهدای تاکسیران در آن باشیم.
منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس