نصب ۶مجموعه بازی کودکان در پارک های سطح شهر خاش

شهردار خاش از نصب ۶ ست وسایل بازی کودکان(پلی اتیلن)در سطح پارک های خاش خبر داد.

به گزارش خبرکده شهری به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری خاش عبدالمجید تمندانی در این رابطه افزود: در راستای توسعه و تجهیز پارک های شهر به امکانات استاندارد و وسایل رفاهی و سرگرمی برای کودکان، این وسایل و تجهیزات جدید برای پارکهای بهداشت.بانوان.امام بخش۳.حیدراباد .قلندرزهی ها و هواشناس خریداری، نصب و تجهیز شده است.

وی بیان کرد: این وسایل بازی که شامل تاب، سرسره و دیگر وسایل است از جنس پلی اتیلن استاندارد ساخته شده و برای بازی کودکان بسیار مناسب است.

تمندانی با اشاره به اینکه نصب این وسایل بازی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب برای بازی و تفریح کودکان خواهد شد، مهمترین ویژگی استفاده از وسایل پلی اتیلن را ایمنی بالای وسایل نسبت به وسایل فلزی قدیمی برشمرد و گفت: حفظ ایمنی و امنیت کودکان یکی از مسائل مهم در استفاده از این وسایل می باشد.

تمندانی در پایان به بوستان ورودی شهر اشاره و گفت این بوستان با خرید چند الاچیق و کشت گل های زینتی جهت استراحت میهمانان نوروز مجهز خواهد شد

تمندانی در ادامه به افق تعریف شده خاش در ۱۴۰۰ورسیدن به شهر زیبا و درخور شان مردم شریف خاش اشاره و از عموم همشهریان خواست با مشارکت با مدیریت شهری شهرداری را در این زمینه کمک و یاری نمایند.