به گزارش خبرکده شهری ، طبق اطلاع به سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۱:۱۲ بیست و یکم اسفند ماه مبنی بر مشاهده دود در منزلی واقع در میدان راه آهن، کوچه یاس، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله دو دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره یک به محل مورد نظر اعزام می نماید.

سیدمحمد میرجلیلی مدیر عملیات منطقه دوسازمان که خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از سه دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش و دود حاصل از آتشسوزی ضایعات دپو شده تمام قسمتهای حیاط را فراگرفته بود.

وی با اشاره به اینکه در هنگام آتش سوزی مالک در منزل نبوده افزود: آتش نشانان خیلی سریع همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی، با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل منزل رفته و عملیات اطفای حریق را آغاز می کنند و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آتش به دیگر قسمتهای منزل جلوگیری نمودند.

میرجلیلی با بیان اینکه در این حریق خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده و تنها به نازک کاری ساختمان خسارت وارد می شود، افزود : آتش نشانان پس از اجرای عملیات جدا سازی و خنک کردن و ارائه توصیه های ایمنی منزل را تحویل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.
منبع:روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد