به گزارش خبرکده شهری جلسه هماهنگی جهت آماده سازی شهر برای چهارشنبه پایان سال در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد و هر یک از اعضای حاضر در جلسه، نظرات و برنامه های خود را در خصوص چهارشنبه پایان سال ارایه کردند.

جلسه هماهنگی جهت آماده سازی شهر برای چهارشنبه پایان سال به ریاست سرپرست معاونت خدمات شهری و با حضور مدیر خدمات شهری، نماینده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و مدیران امور شهر مناطق چهارگانه در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد و هر یک از اعضای حاضر در جلسه، نظرات و برنامه‌های خود را در خصوص چهارشنبه پایان سال ارایه کردند.

وحید علی ضمیر در خصوص برپایی مراسم چهارشنبه پایان سال بیان کرد: قبل از آغاز برنامه، پیمانکاران مربوطه نسبت به جمع آوری زباله و ضایعات و شاخ و برگ، تخلیه و جمع آوری مخازن زباله در معابر متراکم شهر، پارک‌ها و بوستان‌ها و… اقدام می‌کنند.

وی افزود: نصب بنرو اطلاعیه‌های مربوط به رعایت نکات ایمنی جهت چهارشنبه آخر سال و توزیع در شهر، آماده باش ۹ ایستگاه آتش نشانی با ۱۰۵ نیروی عملیاتی، استقرار خودروهای آتش نشانی در مکان‌های تعیین شده از اهم فعالیت‌های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در این زمینه است.

وی ادامه داد: ایستگاه‌های آتش نشانی با تمام توان و امکانات در روز چهارشنبه آخر سال فعال بوده تا اگر حادثه‌ای رخ داد در اولین فرصت نسبت به رفع آن اقدام کنند.

علی ضمیر گفت: پس از پایان مراسم چهارشنبه پایان سال، شستشو و پاک‌سازی معابر، جمع آوری و امحاء اثرات آتشبازی در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان گفت: شهرداری همدان با امکانات، تجهیزات و ماشین آلات و نیروی انسانی لازم در حوزه‌های آتش نشانی، امور شهرهای مناطق چهارگانه، سیما، منظر و فضای سبز شهری و پیمانکاران مربوطه، آماده سپری شدن چهارشنبه پایان سال با ایمنی و آرامش کامل برای شهروندان است.
منبع:مدیریت ارتباطات و امور بین الملل