طی آیینی با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور احکام انتصاب مقدس زاده، نظری، سالاری و آیت الهی موسوی به ترتیب به‌عنوان معاونین عمرانی استانداری‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و کرمان به آن‌ها اهدا شد.

انتصاب معاونان عمرانی در ۴ استان

به گزارش خبرکده شهری در مراسمی با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور احکام انتصاب مقدس‌زاده، نظری، سالاری و آیت الهی موسوی به ترتیب به‌عنوان معاونان عمرانی استانداری‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و کرمان به آن‌ها اهدا شد.

به گزارش خبرکده شهری به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سید محمدعلی افشانی در آیین معارفه معاونین عمرانی استانداری‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و کرمان اظهار کرد: کار معاون عمرانی از اهمیت برخوردار است و معاون عمرانی می‌تواند ‌یک استان را به حرکت وادار یا یک استان را دچار سکون کند.

وی افزود: معاونان عمرانی با برنامه و طرح در حوزه محل خدمت خود می‌توانند تحول ایجاد کنند و منشأ خدمت باشند.

معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور افزود: معاونان عمرانی نقش خیلی مهمی در فعالیت‌ها دارند بخصوص که در حوزه عمرانی هم شهرداری‌ها و هم دهیاری‌ها تحت حوزه مسئولیتی ما است و از دورترین روستا در کشور تا مرکز استان تحت نظر معاونت عمرانی است.

افشانی افزود: باید نسبت به قیمت تمام‌شده پروژه‌ها حساسیت داشته باشیم و باید نظارت، کنترل و هدایت کنیم که با هزینه و کیفیت بهینه پروژه‌ها انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: سه عامل قیمت تمام‌شده، کیفیت و زمان از مهم‌ترین عوامل برای یک پروژه است که معاونان عمرانی باید مدنظر داشته باشند.

معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تلاش شود تا پروژه‌های نیمه‌کاره به اتمام برسد چراکه یکی از آفت‌های بزرگ ما عدم بازدهی منابع مالی است. به همین منظور باید پروژه‌ها بر اساس میزان درصد پیشرفت فیزکی و میزان درصد اهمیت در مقطع فعلی انتخاب و به اتمام برسند.
منبع:تین نیوز