‍ مهندس صمد چراغی شهردار پلدختر :

آمادگی همه جانبه شهرداری پلدختر در #استقبال از مسافران نوروزی

سعى کرده ایم پلدختر را از #معبر به #مقصد گردشگرى تبدیل کنیم.

💢شهردار پلدختر گفت: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی در شهر پلدختر از سوی شهرداری اندیشیده شده است.

🌀 #مهندس صمد_چراغى اظهار کرد: در راستاى برنامه هاى خدمات سفر بلافاصله بعد از جلسات استانى و شهرستانى، #ستاد_خدمات سفر به ریاست معاون شهردار راه اندازى شد و تاکنون چندین جلسه در جهت پیش برد برنامه ها تشکیل شده است.

🌀 وى ادامه داد: #پاکسازى ورودى شمالى شهر از دکه هایى که سالیان سال فضاى عمومى آن قسمت را تصرف کرده بودند، #خط_کشى بیش از ۶ هزار متر در داخل شهر، خط کشى ورودى تا خروجى شهر، #رنگ‌آمیزی بلوارها، #کاشت حدود ۱۵ هزار گل تزیینى در معابر و میادین بخصوص در مسیر تردد مسافرین نوروزى، غرس بیش از ۲ هزار اصل درخت تزیینى و سایه دار در میادین، معابر و پارک هاى شهر، تعمیر اساسى و مهیا کردن #سرویس_هاى_بهداشتى و عمومى سطح شهر، تعویض پیاده رو و مفروش نمودن نمازخانه ها و مسجد بلال، تزیین بلوار اصلى با پرچم هاى مربوطه، رفع نواقص روشنایى بلوارها و میادین، جمع آورى نخاله ها در سطح شهر بخصوص ورودى و خروجى شهر، لکه‌گیری، آسفالت معابر و خیابان‌های سطح شهر و …. از جمله اقدامات شهرداری پلدختر در راستای استقبال از مهمانان نوروزی در آستانه فرارسیدن سال نو است.

🌀 شهردار پلدختر ادامه داد : یک #نمایشگاه عرضه سوغات محلى و صنایع دستى همراه با برگزارى جشن ها و موسیقى هاى محلى در محل پارک شهر (پارک ولایت) برپا خواهد شد. همچنین یک سفره هفت سین در ورودى شهر برپا خواهیم کرد.

🌀 چراغى پور تصریح کرد: جهت پذیرایى از مسافران نوروزى، #هتل شهردارى مهیا شده است و دو سالن شهردارى آمادگى #اسکان مسافرین نوروزى را دارند.

🌀 شهردار پلدختر با بیان اینکه با دستگاههاى ذى ربط از جمله میراث فرهنگى، هلال احمر، آموزش و پرورش همکارى لازم را داریم، گفت: من حیث المجموع سعى کرده ایم پلدختر از معبر گردشگران به #مقصد گردشگران تبدیل کنیم و مسافران به پلدختر به عنوان یک معبر نگاه نداشته باشند و چند روز در این شهر اسکان داشته باشند.

🌀 چراغى پور ادامه داد: تهیه #بروشور و راهنمای خدمات نوروزی و آثار، اماکن زیارتی، تاریخی و تفریحی امسال بر عهده اداره میراث فرهنگى میباشد و شهردارى تمامى اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار این اداره قرار داده است.

🌀 صمد چراغى پور گفت: مدیریت شهرداری تمامی همت و تلاش خود را برای عمران شهری و زیباسازی شهر پلدختر انجام خواهد داد

🌀 شهردار پلدختر در پایان تصریح کرد: شهرداری با خدمات‌دهی مطلوب و زیباسازی شهر تلاش می‌کند، چهره خوبی از پلدختر به مسافران نوروزی ارائه دهد.

روابط عمومی شهرداری وشورا ی اسلامی شهر پلدختر