پارک خانواده و تفتان بصورت ویژه جهت اسکان مسافرین در نظر گرفته شده است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری خاش عبدالمجید تمندانی شهردار خاش افزود: ۲ پارک بصورت ویژه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده و مهمانان نوروزی می توانند در این ۲ پارک نسبت به برپایی چادر اقدام کنند.

وی اظهار کرد: از ابتدای اسفند سال جاری برنامه ریزی لازم برای آماده سازی شهر در راستای استقبال از سال نو آغاز شده و یکی از برنامه های مهم در این راستا آماده سازی پارک ها برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی است.

وی ادامه داد: پس از بازدیدهای انجام شده از تمامی پارک های شهر، برخی از نیازها نظیر رفع روشنایی پارک ها، تعمیر آبخوری و سرویس بهداشتی و تعمیر آبنماها در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
شهردار خاش گفت: در راستای زیباسازی پارک ها و ایجاد محیط شاداب تمامی جداول پارک های شهر رنگ آمیزی شد و همچین گلکاری محوطه پارک ها اجرا شده است.
تمندانی ابراز امیدواری کرد: با اقدامات انجام شده بتوانیم زمینه رضایتمندی مسافران نوروزی را فراهم کنیم.

تمندانی اظهار داشت: دو کمپ اصلی شامل سیاه چادر فرهنگی و پارک خانواده و ۳ کمپ فرعی در پارک مسافر و پارک تفتان و بانوان برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است.
وی اظهار داشت: علاوه برآن با متولیان مسجد ابولفضل در ورودی نیز صحبت شده که از این مکانها هم برای اسکان میهمانان نوروزی استفاده شود.
تمندانی اظهار داشت: شهرداری خاش در صدد ایجاد رفاه مسافران و شهروندان است تا بتوانند بهترین استفاده را از عید نوروز ببرند.
وی به تشریح نحوه راهنمایی مسافران نوروزی از ابتدای ورود به خاش پرداخت و گفت: بسته اسکان در ورودی شهر به مسافران ارایه می شود تا قبل از ورود به شهر محل مورد نظر را انتخاب کنند