شهردار سنندج با بیان اینکه برگزاری منظم و بدون حاشیه مراسم وجشن های نوروزی در سالجاری بدون تعامل و همکاری دیگر دستگاهها و شهروندان امکان پذیر نبود گفت : ایجاد فضای بانشاط در سطح شهر ازاهداف و الویت های برنامه های شهرداری در سالجاری است.
به گزارش خبرکده شهری : شهرداربهمراه جمعی از اعضاء شورای اسلامی ومدیران شهرداری با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار نمودند.
شهردار سنندج اظهار داشت : سال گذشته شهرداری از لحاظ وضعیت مالی شرایط بسیار بد و بحرانی را پشت سر گذاشت.
مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد : کارکنان و کارگران خدوم و زحمتکش شهرداری در سال گذشته چندین ماه حقوق عقب افتاده خود را دریافت نکرده بودند که همین امر باعث نارضایتی این قشر زحمتکش شده بود.
وی گفت : به لطف حق تعالی وبا تلاش شبانه روزی توانستیم علاوه بر پرداخت حقوق معوقات کارکنان وکارگران نسبت به پرداخت عیدی و پاداش هم اقدام نماییم.
مهندس صیدی عنوان کرد : خوشبختانه در این دوره تیم مدیریتی استان با وفاق و همدلی شهرداری را در رفع مشکلات و ارائه خدمات صادقانه یاری می کند.
وی گریزی هم به برگزاری جشن های نوروزی در سنندج زد و گفت : حضور بیش از ۱۵ هزار نفر برای اولین بار در ورزشگاه ۲۲گولان در جشن شب نوروز ثابت کرد که واقعا استان کردستان یک استان فرهنگی است.
مهندس صیدی عنوان کرد :با ید بستر مناسب برای ایجاد فضای بانشاط برای شهروندان در سطح شهررا فراهم کنیم.
وی تاکید کرد : توسعه فضای سبز و ایجاد تفرجگاه های مناسب از جمله مواردی است که در ارتقاء سطح روحیه شهروندان و ایجاد فضای بانشاط در سطح شهر تاثیر گذار است.
شهردار سنندج اعلام کرد : با برنامه ریزی صورت گرفته امسال با حمایت تمامی دستگاهها و مشارکت شهروندان در تمامی زمینه ها ی فرهنگی ،عمرانی و خدماتی به شکل شایسته ی ورود خواهیم کرد.
مهندس صیدی افزود : رفع مشکلات و معضلات سطح شهروایجاد فضای با نشاط در سطح شهر از اهداف و الویت های برنامهای شهرداری در سالجاری است.
وی ضمن آرزوی سال پرخیر وبرکت برای تمامی هموطنان ابراز امیدواری نمود در سال جدید با اقدمات و خدمات لازم به شهروندان بتوانیم موجبات رفاه ورضایتمندی همشهریان را فراهم نماییم.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنندج هم در این دیدار گفت : امسال و در ایام نوروز شهرداری و شورای اسلامی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مسابقات بومی ومحلی نمود که خوشبختانه مورد توجه شهروندان هم قرار گرفت.
مهندس مجید شاه ویسی بیان کرد :برگزاری مسابقات بومی ومحلی می تواند در احیا ومعرفی آن به قشر جوان تاثیر گذار باشد.
وی گفت : شهر سنندج قطب اصلی ساخت تخته نرد است که متاسفانه زمینه صادارت آن در حال حاضر فراهم نیست.
مهندس شاه ویسی عنوان کرد : در صورت رفع مشکل این بازی فکری و صادر کردن این صنعت از لحاظ اقتصادی می تواند سود آوری مناسبی برای این شهر داشته باشد.
منبع:روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج