مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از آغاز عملیات عمرانی بیست و دومین مجتمع ساماندهی مشاغل رسمی خبر داد.
به گزارش خبرکده شهری، بهروز کیانی در این خصوص اظهارکرد: متاسفانه با گسترش دامنه مناطق شهری، فعالیت برخی از مشاغل در محیط و یا حاشیه شهر مشهد علاوه بر ایجاد نازیبایی‌های بصری، باعث ایجاد مزاحمت‌هایی برای شهروندان می‌شود که براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، این سازمان اقدام به احداث مجتمع‌های ساماندهی مشاغل رسمی کرده است.
وی افزود: در این راستا تاکنون ۱۰ مجتمع ساماندهی بهره‌برداری و ۱۱ مجتمع نیز در حال ساخت است.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: در همین راستا عملیات عمرانی احداث بیست و دومین مجتمع ساماندهی مشاغل رسمی در زمینی با مساحتی بالغ بر ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع واقع در بولوار توس ۷۵ در قالب ۵۷ واحد به منظور ساماندهی مشاغل درورگری، جوشکاری و آلومینیوم کاری همزمان با نیمه شعبان آغاز شد.
کیانی خاطرنشان کرد: با مساعدت شهرداری منطقه ۲ مشهد و به منظور تسریع در بهره‌برداری از این مجتمع و کمک به صنوف، عوارض ورود به محدوده و تغییر کاربری بخشیده شده است و همچنین صاحبان مشاغل مذکور می‌توانند با انتقال واحد خود از تسهیلات ویژه از جمله تقسیط عوارض و هزینه صدور پروانه از زمان بهره‌برداری به مدت ۳ سال بهره‌مند شوند.
منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد