شهردار سنندج  با بیان اینکه گسترده گی سطح خدمات شهرداری وسیع است گفت: تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات شهر و شهروندان از مصادیق بارز معروفات است.

به گزارش خبرکده شهری: جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات این شهرداری برگزار شد.

شهردار سنندج ضمن تبریک حلول ماه پرخیر و برکت رمضان؛ این ماه را فرصتی برای تزکیه نفس دانست و گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا از فضائل و معنویات  این ماه بهره کافی و وافی را ببریم.

مهندس حشمت اله صیدی با تاکید بر انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: بدون تردید ماه مبارک رمضان فرصتی شایسته برای تاثیرگذاری بیشتر امر به معروف و نهی از منکر خواهد بود.

وی افزود: نهادی همچون شهرداری که دامنه خدمات آن بسیار وسیع است ارتباط تنگاتنگی با شهروندان دارد و شهروندان هم از شهرداری بعنوان یک دستگاه تاثیر گذار توقع رفع مشکلات سطح شهر را دارند.

مهندس صیدی عنوان کرد: برخورد شایسته و تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات شهر و شهروندان خود از مصادیق بارز معروفات است.

وی درادامه تاکید کرد: برپایی محافل قرآنی یکی از مواردی است که باید بصورت ویژه در این ماه پر خیر وبرکت توسط شهرداری برگزار شود.

وی بر غبار روبی و نظافت نمازخانه های ادارت و سازمانهای تابعه شهرداری و همچنین برگزاری کلاس های روخوانی و تفسیر قرآن توسط روحانیون برای کارکنان شهرداری در این ایام مبارک تاکید نمود.

شهردار سنندج به اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری توصیه نمود: با لحنی مناسب وشایسته نسبت به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرداری اقدام نمود و بر ترویج معروفات در راستای رفع مشکلات وخدمات رسانی مطلوب به شهروندان اقدام نمایند.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج