شهردار منطقه ۴ مشهد از احداث مجموعه ورزشی شهید قربانی با مشارکت سرمایه‌گذار خبر داد.
به گزارش خبرکده شهری، غلامرضا غلامی زه‌آب با حضور در مرکز ۱۳۷ و ضمن پاسخگویی تلفنی به شهروندان منطقه ۴ با بیان اینکه این طرح در راستای پاسخگویی مستقیم مدیران و مسوولان شهری صورت گرفته است، گفت: مهم‌ترین موضوعات مطرح شده امروز شهروندان در مرکز ۱۳۷ امروز جمع‌آوری نامناسب ضایعات منازل توسط مردم، نبود روشنایی مطلوب در بوستان بهشت، وجود بوی نامطلوب در جوی‌‌های آب و اجرا نشدن کامل طرح اگو در سطح منطقه بود.
وی افزود: در این راستا شهرداری این منطقه برای جلوگیری از بوی نامطبوع جوی‌های آب، اقدام به شست و شوی دوره‌ای از طریق آهک و نمک خواهد کرد.
غلامی زه آب بیان کرد: در بحث روشنایی بوستان بهشت نیز، این موضوع رسیدگی و رفع خواهد شد تا شهروندان بتوانند در ساعات شب نیز اوقات خوشی را در این بوستان سپری کنند.
به گفته وی طرح اگو در نواحی یک و دو منطقه به صورت کامل و جزئی از ناحیه ۳ توسط اداره آب و فاضلاب انجام گرفته است و پیش‌بینی می‌شود یک تا دو سال دیگر اجرای کامل این طرح به طول انجامد، لذا از شهروندان خواهشمندیم با اتصال به طرح اگو ضمن فراهم آوردن سلامت جسمی خود و کمک به جمع‌آوری آب‌های باران در استفاده مطلوب از آن، ما را یاری کنند.
شهردار منطقه ۴ مشهد افزود: از شهروندان تقاضا داریم پیشنهادات خود را در شورای اجتماعی محلات مطرح کنند، تا بتوانیم خدمت‌رسانی مطلوبی را به آنان ارائه کنیم.
غلامی زه آب ابراز کرد: احداث مجموعه ورزشی شهید قربانی در منطقه در مرحله توافقات با سرمایه‌گذار قرار دارد تا بتوانیم هرچه سریعتر آن را به اجرا و اتمام برسانیم و هم اکنون این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی مواجه است.

منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد