مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به همکاری اثربخش دستجات حسینی با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در ایام محرم از راه اندازی دو ایستگاه جدید اتش نشانی در کلانشهر تبریز خبر داد.

به گزارش خبرکده شهری ، آتشپاد داود طالب نژاد به اشاره به استقرار اکیپ های آتش نشانی و خدمات ایمنی در تقاطع های سطح شهر در طول دهه محرم امسال گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهراری تبریز همانند سالهای گذشته با استقرار اکیپ هایی در سطح شهر در ایام محرم در آماده باش کامل بود.

طالب نژاد گفت: در طول ایام محرم و روزهای تاسوعا و عاشورا خوشبختانه مشکل خاصی در شهر بوجود نیامد تنها اتصال و آتش یک دستگاه یخچال خانگی در محله سیدلر گزارش شده بود که همکاران آتش نشانی در کمترین زمان به محل حادثه مراجعت کردند.

وی افزود: علی رغم اینکه این حادثه در زمان عزاداری دستجات حسینی اتفاق افتاده بود اما با همکاری عزاداران حسینی ماموران آتش نشانی در کمترین زمان به محل حادثه رسیدند که شاید در ایام عادی زمان رسیدن به محل حادثه مدت زمان بیشتری طول می کشید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در پایان سخنانش گفت: در حال حاضر ۲۱ ایستگاه آتش نشانی در کلانشهر تبریز فعال است که به زودی دو ایستگاه دیگر نیز به جمع این ایستگاهها افزوده می شود.