به گزارش خبرکده شهری ؛ عبدالمجید تمندانی شهردار خاش در دومین جلسه ستاد استقبال از مهر که با حضور مسولین واحد های شهرداری خاش انجام پذیرفت با اشاره به فرارسیدن ایام محرم و پاسداشت این رویداد اظهار داشت : بررسی میدانی مسیرهای عزاداری اعم از خیابان ها ، پیاده روها و شناسایی موانع پیش رو باید مورد توجه قرار بگیرد و جهت رفع آن ها اقداماتی همچون پاکسازی جوی ها ، رفت و روب معابر ، جمع آوری و ایمن سازی داربست ها ، اتمام حفاری ها و عملیات ساختمانی ، جمع آوری مصالح و لکه گیری معابر صورت پذیرد.
وی با تاکید بر آماده سازی شهر در ایام محرم و سیاه پوش کردن شهر گفت : باید به گونه‌ای شهر برای ایام محرم فضاسازی شود که شکوه محرم نمایان گردد
وی در ادامه به بازگشایی مدارس اشاره و گفت با هدف ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد‌نیاز فضاهای آموزشی شهر خاش ومشارکت پذیری دانش‌آموزان در مباحث شهری، زیباسازی، ایمنی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط‌های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی آغاز شده است ودر حال انجام می باشد
وی با بیان اینکه در آغاز سال تحصیلی اجرای این طرح در ایجاد سیمای زیبای شهری تاثیر بسزایی دارد، گفت: شهرداری خاش با بسیج تمامی امکانات به استقبال مهر می رود.
تمندانی عنوان کرد: در این راستا اجرای طرح رنگ آمیزی دیوارها و زیبا سازی معابر در دستور کار قرار گرفت که هم اکنون نیز در حال اجراست.
وی ادامه داد: در این زمینه همچنین طرح امحاء تراکت و برچسب های تبلیغاتی که بر روی دیوارها و درب مدارس نصب شده اند، در سطح شهر اجرا شد.
دراین جلسه مصوب شد رنگ آمیزی مدارس و شعار نویسی ، هرس درختان، پاکسازی و شستشوی داخل و بیرون مدارس و ، لکه گیری معابر انجام شود.
منبع: سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی و شهرداری خاش