با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری شهردار شهرکرد، رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولان استانی، زنگ مهر بصورت نمادین در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد نواخته شد.
به گزارش خبرکده شهری ؛ استاندار در این آیین افزود: دانش و تعلیم و تربیت از ارکان توسعه پایدار در کشور است که توجه به این مقوله مورد توجه دولت تدبیر و امید است.
اقبال عباسی گفت: آموزش، تعلیم و تربیت و عقل و تفکر وجه تمایز بین انسان و حیوان است، از این رو انسان ها با فراگیری علم و دانش، می توانند الگوی جامعه خود در عرصه های مختلف باشند.
وی ادامه داد: دانش آموزان بعنوان آینده سازان این کشور باید بتوانند با فراگیری علم و دانش و الگوگیری از اخلاق و سیره بزرگان دین بخصوص درس آموزی از قیام عاشورا، آینده این کشور را بسازند.
استاندار چهارمحال و بختیاری به اهمیت مقوله هنر اشاره کرد و گفت: هنر و دانش لازم و ملزوم یکدیگرند و باید در نظام آموزش و پرورش به این ۲ مقوله توجه شود.
وی در خاتمه حادثه تروریستی روز گذشته در رژه نیروهای مسلح اهواز را محکوم کرد و گفت: عاملان این جنایت بدانند که این ملت هرگز دست از آرمانهای نظام اسلامی برنخواهد داشت و همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری و در کنار مسئولان نظام ایستاده اند.