مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت : به منظور افزایش سرانه فضای سبز، دسترسی و استفاده آسانتر شهروندان به ویژه ساکنان محلات از پارکها و فضای سبز و ارتقاء نشاط و شادابی در محلات عملیات احداث پارک درون محله ای در محله حاجی آباد به متراژ ۵ هزار متر مربع در حال احداث است.

به گزارش خبرکده شهری : پارک درون محله ای در محله حاجی آباد در حال احداث است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اظهار داشت : احداث پارک های درون محلی علاوه بر افزایش سرانه فضای سبز دسترسی و استفاده آسانتر شهروندان به ویژه ساکنان محلات از پارکها و فضای سبز و ارتقاء نشاط و شادابی در محلات تاثیر گذار است .

مهندس آرش رخزادی بیان کرد : امسال با برنامه ریزی صورت گرفته احداث پارک های درون محلی بصورت ویژه در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی از آغاز عملیات احداث پارک درون محله ای در محله حاجی آباد سنندج خبر داد و افزود: این پارک در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع در حال احداث است.

مهندس رخزادی عنوان کرد : در حال حاضر عملیات خاکبرداری و تسطیح و رگلاژ این پارک در حال اجر است.

وی اعلام کرد : تاکنون در راستای احداث این پارک ۱۲۰۰ متر مربع کف فرش ،احداث حدول کانیوا ۴۰۰ متر طول ،جدول گذاری بصورت نهر ۴۵۰ متر طول ،جدول گذاری تک به متراژ ۲۰۰ متر طول و جهت آبیاری هم ۴۰۰ متر طول عملیات لوله گذاری انجام شده است.

مهندس رخزادی افزود : بیش از ۲۰۰ سرویس هم عملیات خاکبرداری و خاکریزی جهت احداث این پارک صورت گرفته است.

وی عنوان کرد : پس از اتمام عملیات عمرانی جمن کاری این پارک به متراژ ۴ هزار متر مربع ،کاشت ۵۰۰ در ختچه و۱۰۰ نهال هم اجرا خواهد شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج عنوان کرد : در راستای توسعه سرانه فضای سبز امسال عملیات احداث پارک درون محلی به متراژ ۴۵۰۰ متر مربع در شهرک ۵ آذر احداث شد.
منبع: ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج