مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز از تسریع و اجرای شبانه روزی عملیات اصلاح زیرسازی و روسازی ایستگاه هایBRT خبر داد و گفت: ایجاد بار ترافیکی در حین اجرای پروژه ها و عملیات عمرانی طبیعی است و سعی داریم با تعامل بیشتر با پلیس راهور این مشکل را به حداقل برسانیم.

به گزارش خبرکده شهری ، بابک شریفی در جلسه مشترک با پلیس راهور ضمن تشکر از همکاری و ایجاد تعامل بیشتر با شهرداری تبریز، افزود: ضرورت دارد راهکارهای رفع بار ترافیکی در تمامی عملیات عمرانی بکارگیری شود.

وی ضمن عذرخواهی از شهروندان تبریزی اظهار داشت: همکاری شهروندان و کاهش سفر در مسیر جانبی BRT باعث شده تا معضلات ترافیکی تا حدود زیادی رفع شود.

شریفی تصریح کرد: اجرای عملیات عمرانی و‌بهسازی همزمان ۴ ایستگاه در این مسیر و در کمترین زمان و نزدیک به ۱۰ روز خود رکورد تازه ای است که در سایه تلاش های شبانه روزی و بدون وقفه معاونت فنی و اجرایی، مدیران و ناظران سازمان و حمایت های شهردار کلانشهر تبریز و معاونت عمرانی بوقوع پیوسته است.

شریفی در پایان با اشاره به مشکلات زیرسازی و روسازی مسیرها و ایستگاه‌های BRT ادامه داد: تلاش ما در مجموعه سازمان عمران بر این است که در کمترین زمان و طی چند روز آتی ایستگاه‌های بهسازی شده را بازگشایی و در فرصت باقیمانده از فصل عمرانی ۴ ایستگاه دیگر در این مسیر را تخریب، بهسازی و مناسب سازی کنیم.

گفتنی است؛ مدیرعامل و معاونین سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری تبریز با سرهنگ ناموران فرماندهی راهور استان و جانشین راهنمایی و رانندگی شهرستان تبریز در این جلسه حضور داشتند.