مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: در ایام اربعین بالغ بر ۲۷ هزار زائر از پایانه مرکزی به عتبات عالیات اعزام شدند.
به گزارش خبرکده شهری ، علیرضا پوریافر با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم به مناسبت ایام اربعین، اظهار کرد: در ایام اربعین حسینی با سرویس دهی ۷۷۵ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و تاکسی برون شهری ۲۷ هزار و ۳۷۱ زائر به مرزهای مهران، چزابه و شلمچه اعزام شدند.
وی ادامه داد: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم در این ایام با برپایی موکب کریمه اهل بیت(س) در محوطه پایانه همه روزه پذیرای زائرین حسینی بود و با امکاناتی از قبیل ایستگاه پذیرایی صلواتی، ایستگاه فرهنگی، ایستگاه واکس صلواتی، راهنمای زائر، محل استراحت و شارژ موبایل در این ایام به زائرین و مسافرین خدمات رسانی کرد.
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با بیان اینکه در ایستگاه صلواتی این موکب همه روزه بالغ بر ۲ هزار زائر پذیرایی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس پایانه، مسئول انتظام سازمان و نماینده حمل و نقل در پایانه در واحد راهنمای زائر پاسخ گوی زائرین بودند. همچنین ایستگاه فرهنگی موکب با حضور مبلغین حوزه علمیه استان پاسخگوی مسائل شرعی و اعتقادی زائرین بود.
وی با تاکید بر اینکه در ایام اربعین هزار و ۸۰۰ بسته فرهنگی بین زائرین توزیع شد، تصریح کرد: در این ایام کلیه نمازخانه‌های سازمان در پایانه‌ها و پارکسوارها و سالن انتظار مسافرین به صورت ۲۴ ساعته به مسافرین خدمات رسانی کرد و واحد خدمات سازمان به صورت آماده باش همه روزه محوطه پایانه‌ها، نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی را نظافت کرد.