شهردار منطقه۳خبر داد:خط کشی مسیر ویژه عابرین پیاده و رنگ‌آمیزی سرعتکاه ها در معابر سطح منطقه سه
شهردار منطقه سه قم از خط کشی مسیر ویژه عابرین پیاده و رنگ‌آمیزی سرعتکاه های معابر سطح منطقه سه با اعتبار ۳ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش خبرکده شهری ، سیدشمس‌الدین نعمتی با اشاره به اجرای پروژه خط کشی مسیر ویژه عابرین پیاده و رنگ‌آمیزی سرعتکاه های معابر سطح منطقه سه اظهار کرد: این پروژه در راستای ایجاد مسیر ایمن برای عبور عابرین و راکبین و هدایت ترافیکی صورت گرفته و نقش بسزایی نیز در تامین زیباسازی شهری دارد.
وی با بیان اینکه به صورت مستمر خط کشی و اصلاح رنگ‌آمیزی سرعتکاههای معابر و همچنین خط کشی مسیر ویژه عابرین پیاده در معابر جدید در منطقه صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: برای این پروژه تاکنون بیش از ۳ میلیارد ریال در منطقه سه هزینه شده است.
شهردار منطقه سه قم با اشاره به زمان‌بندی صورت گرفته برای اجرای این پروژه در این منطقه تصریح کرد: پروژه خط کشی مسیر ویژه عابرین پیاده و رنگ‌آمیزی سرعتکاهها ی معابر سطح منطقه سه از تیرماه آغاز شده و تا انتهای بهمن‌ماه تکمیل می‌شود.
وی اذعان کرد: در قالب این پروژه خط‌کشی معابر خیابان‌هایی که تازه آسفالت شده مثل خیابان‌های خیام، انصار، زائر، میثم شمالی و جنوبی در حال انجام است.