احداث بوستان سردار با هدف توسعه فضای سبز در محلات کمتر برخوردار آغاز شداصغر بهنام زاده ، سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین ؛ از آغاز عملیات عمرانی ساخت بوستان سردارخبر داد.

به گزارش خبرکده شهری ؛ بهنام زاده با اشاره به اقدامات صورت گرفته درمنطقه یک شهرداری قزوین در راستای توسعه فضای سبز در محلات کمتر برخوردار و کم توسعه یافته، از آغاز احداث بوستان سردار در محله آخوند خبر داد و گفت: در راستای توسعه فضای سبز شهری و افزایش سرانه فضای سبز در محلات مختلف منطقه یک شهرداری قزوین و ارتقا کیفیت محیط زیست شهری به اجرای این پروژه اقدام کرده ایم.
وی با بیان اینکه این پروژه در مرحله خاک برداری و جدول گذاری است، خاطر نشان کرد: جدول گذاری و خاک برداری در برنامه کاری این بخش پروژه بوده که درحال انجام است.
بهنام زاده افزود: بوستان سردار در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و با اعتبار ۵ میلیارد ریال در حال احداث است.
وی تصریح کرد: با افتتاح و بهره برداری از این بوستان، خدمات رسانی به زائران و مجاورین امامزاده سلطان سید محمد (ع) بیش از پیش و با کیفیت بالاتری انجام خواهد شد.
شهردار منطقه یک با بیان اینکه این بوستان در ضلع جنوبی بلوار شهید انصاری و در مجاورت بارگاه امامزاده سلطان سید محمد (ع) قراردارد، گفت: با احداث این بوستان مجاورین و ساکنین محله آخوند به یکی از خواسته های بزرگ خود از مدیریت شهری خواهند رسید.
بهنام زاده زمین بازی کودکان، مجموعه لوازم ورزشی را از جمله امکانات این بوستان دانست و افزود: عملیات اجرایی بوستان سردار از اوایل دی ماه سال جاری آغاز و پیش بینی می شود در هفته شوراها به بهره داری برسد.