مدیر منطقه ۸ شهرداری از عملیات روکش آسفالت و لکه گیری در خیابانهای کوی صادقیه در سطح منطقه خبر داد .

به گزارش خبرکده شهری ؛ ذبیح اله خدامرادی با بیان اینکه آسفالت مناسب معابر و خیابانهای شهر یکی از مهمترین خواسته های شهروندان از شهرداری است گفت: در این بین چیزی که بسیار مهم به نظر می رسد ویژگیهای یک شهر زیبا است که علاوه بر مولفه های متعدد، وضعیت آسفالت خیابانها و معابر شهری است که تاثیر زیادی برچهره شهر از نگاه شهروندان دارد.

خدامرادی رضایتمندی شهروندان منطقه را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری منطقه ۸ برشمرد و ادامه داد: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: در راستای بهسازی معابر، تسهیل در تردد شهروندان و وسایط نقلیه، عملیات ترمیم مسیر و آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با تلاش و همت پرسنل خدمات شهری ادامه دارد.

مدیر منطقه ۸ خاطر نشان کرد: خدمات رسانی بهینه و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویتهای اجرای این عملیات است و درجهت بهبود چهره عمومی منطقه و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان منطقه، بهسازی و مرمت آسفالت معابر فرعی و کوچه های سطح منطقه نیز بلافاصله بعد از اتمام معابر اصلی به صورت جدی انجام خواهد شد .