نقشه جامع تبریز با لایه بلوک بندی نوسازی جهت استفاده در مجموعه شهرداری و ارایه خدمات به شهروندان به روز رسانی شد.

به گزارش خبرکده شهری ، نقشه جامع تبریز با لایه بلوک بندی نوسازی جهت استفاده در مجموعه شهرداری و ارائه خدمات به شهروندان با تلاش شبانه روزی کارشناسان GIS سازمان فاوای شهرداری تبریز آماده بهره برداری و به آخرین اطلاعات روز شهر بروزرسانی شد.

پیش از این لایه بلوک بندی به صورت مجزا توسط مناطق بر روی نقشه‌های کاغذی مورد استفاده قرار می‌گرفت که هیچ گونه آرشیو و یا اشتراک داده‌ای وجود نداشت تا سازمان فاوای شهرداری تبریز بر روی سیستم نقشه جامع تبریز افزوده و به صورت الکترونیکی قابل استفاده در سیستم شهرسازی شهرداری تبریز قرار گرفت.

نقشه به روز کلان شهر تبریز بر روی سیستم یکپارچه شهرسازی، درآمد و نوسازی صنفی شهرداری تبریز بارگذاری و قابل استفاده کارشناسان شهرداری تبریز است.

همچنین اطلاعات جامع و کاربردی نقشه تبریز از طریق سامانه esup.tabriz.ir در اختیار عموم شهروندان قرار گرفته تا مراکز صنفی و خدماتی برای بهبود عملکرد خود به اطلاعات بروز کلان شهر تبریز دسترسی داشته باشند.

امکان همکاری کارشناسان سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات شهرداری با ارگان‌های دولتی و غیر دولتی با ارائه فایل‌های SHP,DWG و … جهت ارائه خدمات حرفه‌ای و تکمیلی فراهم شده است.