به گزارش خبرکده شهری ؛ مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: صبح روز جمعه تعدادی از دوستداران محیط زیست و سازمان های مردم نهاد با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز و شهرداری منطقه شش اهواز، در راستای گسترش و حفظ و نگهداری از فضای سبز اقدام به کاشت نهال تولد و جشن تولد درختی بهمن ماهی ها در پارک ثامن کردند.
وی اظهار کرد: این مراسم از سوی انجمن های درختکاران خوزستان، مهرورزان زمین پاک خوزستان، جلگه سبز خوزستان، طلوع مهر آفرینان، اصلاح ساختار معلولین، اهواز آبادگران و کمپین درب بطری با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز با هدف ترغیب شهروندان به حفظ، توسعه و نگهداری از فضای سبز و درختان برنامه ریزی و اجرا شد.
امیری فرد با بیان اینکه سعی داریم تا مناطق کم برخوردار نیز در این مراسم میزبان درختکاران باشند، افزود: کارگاه هوش محیط زیستی توسط فعال حوزه محیط زیست، شیشه بر و کارگاه تغذیه و سرطان از سوی حسن حمادی دیگر فعال محیط زیستی برای علاقمندان در این مراسم برگزار شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه هر ماه با هماهنگی سازمان پارکها و فضای سبز، یکی از مناطق هشتگانه شهرداری اهواز میزبان سازمان های مردم نهاد می باشد، یادآور شد: مراسم کاشت نهال و جشن تولد درختی دی ماه در پارک ساحلی واقع در منطقه دو و جشن تولد آذر ماه در پارک میثاق واقع در منطقه چهار صورت گرفته است.
در پایان مراسم قسم نامه اخلاقی با همراهی حاضرین قرائت و عنوان شد، امیدواریم کلانشهر اهواز دوباره شاهد تجمع بزرگ همه عزیزانی باشد که جشن تولد درختی را در سال ۹۷ انتخاب کردند و در اسفند ماه هم شاهد حضور حداکثری متولدین این ماه باشیم.